Jaka sukienka na ostatki 965

Karnawał niegdyś uznawany był za czas kiedy żadne ograniczenia nie obowiązywały. Jedzenie, spożywanie napojów wysokoprocentowych oraz głośna muzyka pozwalały na wyszalenie się przed nadchodzącym postem. Obecnie tradycja ta jest mniej rygorystyczna, jednak nadal imprezy ostatkowe cieszą się sporym zainteresowaniem. Jeśli chcesz olśnić podczas nich wszystkich wokół, przeczytaj ten post i znajdź idealną sukienkę na ostatki!

Sukienka na ostatki 2020

Ostatki to czas kiedy możesz pozwolić sobie na popuszczenie wodzy fantazji i wybrać sukienkę o jakiej zawsze marzyłaś. Cekiny, geometryczne wzory i zwierzęce motywy. Początek 2020 roku to powrót do pudełkowych krojów i czerwonych dodatków.

Zainspiruj się karnawałem

Kolorowe pióra i bikini ozdobione kolorowymi kamieniami z pewnością wyglądają ekstrawagancko i ciekawie, jednak pozostaw je dla profesjonalnych tancerek w Rio de Janeiro. Na karnawałowe potańcówki polecamy krótkie mini w intensywnych kolorach. Neon to już nie tylko element dodatków, ale motyw przewodni wielu najmodniejszych stylizacji. Kreację oprzyj na kobiecym garniturze w kratę, która obecnie jest bardzo modna. Skompletuj go z białymi botkami i koszulę w kolorze kanarkowej żółci lub neonowego różu.

Niech żyje bal!

Oprócz szalonych domówek i głośnych potańcówek, świetnym sposobem na spędzenie karnawału jest elegancki bal maskowy. Dress code tego typu imprez przede wszystkim skupia się na wyszukanych kreacjach o długości do ziemi. Dobrze skrojona suknia maxi potrafi zdziałać cuda z naszą figurą, ponieważ zakryje ona mankamenty i podkreśli atuty. Krój ten najlepiej prezentuje się w towarzystwie eleganckich sandałek wiązanych wokół kostki.

Poprzedni artykułNastepny artykuł