Paznokcie do czerwonej sukienki 1594

Kompletując stylizację z czerwoną sukienką skupiamy się na dobraniu odpowiedniego obuwia, dodatków i torebki. Często zapominamy o paznokciach, które przecież również dopełniają naszą stylizację. Są one symbolem naszej osoby, ponieważ łatwo na ich podstawie określić nasze podejście do higieny i dbałości o szczegóły. Mamy nadzieję, że dzięki naszym poradom uda ci się stworzyć niezapomniane stylizacje, którymi zachwycisz każdego.

Jakie paznokcie do czerwonej sukienki

Sukienka w kolorze czerwonym jest niezwykle klasyczną kreacją. Wybierana przez kobiety nie tylko na wielkie wyjścia, ale również rodzinne uroczystości lub wesela. Ze względu na moc jaką ma w sobie ten strój, wygląd naszych dłoni oraz stóp, a co za tym idzie, naszych paznokci – jest niezwykle ważny.

Przede wszystkim paznokcie powinny być zadbane. Odsunięte skórki, wyrównana długość oraz ładny kształt. Pamiętaj, że im bardziej naturalne paznokcie tym lepiej. Nie chcesz przecież mieć na dłoniach szponów. Ważną kwestią są również stopy. Często zapomniane, a w odkrytych sandałkach odstraszające innych. Krótkie i pomalowane paznokcie oraz brak popękanych pięt, sprawią, że nie tylko ty poczujesz się lepiej.

Jaki kolor paznokci do czerwonej sukienki

No właśnie, zatem jaki kolor paznokci wybrać do czerwonej sukienki? Wszystko sprawdza się do tego jakie dodatki uzupełniają naszą kreację oraz jaka pora roku obecnie panuje.

W sezonie wiosenno-letnim najlepiej sprawdzą się odcienie mleczne, pastelowe oraz neutralne. Modnym stało się ozdabianie paznokci tak, by wyglądały jakby były nagie. Oczywiście możesz również postawić na sprawdzone kolory takie jak czerwień lub czerń. W chłodniejsze miesiące zdecydowanie lepiej będą prezentować się głębokie kolory takie jak butelkowa zieleń, czy granat. Możesz dopasować również kolor paznokci pod dodatki, tak by stanowiły całość.

Pamiętaj jednak, by w tym wszystkim nie przesadzić. Kryształki lub kolorowe zdobienia mogą być zbyt pstrokate, a przecież nie o taki efekt ci chodzi.

Poprzedni artykułNastepny artykuł