Sukienki na festiwal 843

Sezon letnich festiwali przed nami dlatego warto poświęcić chwilę na wybranie idealnej stylizacji, którą z dumą będziemy nosić podczas wydarzeń. W końcu nie chcemy, by nasz wygląd oceniano jako zbyt elegancki lub za mało eklektyczny.

Jak wiadomo moda festiwalowa to połączenie street fashion i high fashion. Mix ten w głównej mierze opiera się na zabawie poszczególnymi elementami garderoby tak, by prezentowany wygląd był unikatowy. Nie powinno nikogo dziwić, że w raz z nadchodzącym latem, projektanci w swoich kolekcjach prezentują luźne sukienki o kwiecistym deseniu oraz lniane koszule męskie. Jak wybierać swoje stylizacje? Przeczytaj nasz poradnik!

Sukienki na festiwal

Najmodniejsi ludzie z całego świata prześcigają się w wymyślaniu coraz bardziej kontrowersyjnych i szalonych stylizacji, które zbiorą tysiące serduszek na Instagramie. Królującym trendem jest inspiracja stylem hippie oraz vintage. Do najważniejszych elementów zaliczyć można ażurowe kamizelki, kapelusze czy buty typu kowbojki. Każda z tych rzeczy znajduje co roku swoich zwolenników, którzy starają się stworzyć kreację nie do podrobienia.

Nikogo nie powinien dziwić fakt, że wielkie gwiazdy wybierające się na festiwale zamiast eleganckich sukien balowych decydują się na kwieciste mini w towarzystwie oversizowych kurtek skórzanych.

Pamiętajmy by bawić się modą i dawać sobie możliwość kreatywnego rozwinięcia skrzydeł pod każdym względem.

Festiwalowe sukienki

Czym się charakteryzują festiwalowe sukienki? Przede wszystkim połączeniem dziewczęcego uroku z subtelną nutą ekstrawagancji. Nie bój się wybierać mocne kolory i wyraziste wzory. Całość możesz uzupełnić o wianek wykonany ze świeżych kwiatów lub skórzaną torbę z frędzlami.

Poprzedni artykułNastepny artykuł